خرید پوکه معدنی

خرید پوکه معدنی

خرید پوکه معدنی

محصول پوکه معدنی یک سنگ آتشفشانی می باشد. که در اثر حرکت ماده مذاب در زیر زمین که پر از حباب های هوا می باشد تشکیل می شود. به همین دلیل سنگ های تشکیل شده پر از حفرات متعدد و زیاد می باشد که خواص بی نظیری را برای آن به وجود آورده است. شکلی توخالی، متخلخل و اسفنجی دارد. معدنی با توجه به این خاصیت، این سنگ معدنی عایق صوت و حرارت است.

به دلیل این ویژگی های خاص  پوکه معدنی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. چند ویژگی  و کاربردهای پوکه  و کاربردهای آن برای شما خواهیم گفت و شما را برای خرید پوکه  راهنمایی می کنیم.

دلیل خرید پوکه معدنی

باید دلایل محکمی وجود داشته باشد. که شما اقدام به خرید پوکه معدنی بکنید. ما برای شما ویژگی های بسیار از این سنگ جادویی خواهیم گفت و کاربرد های آن را نیز شرح خواهیم داد. از مهم ترین ویژگی های سنگ پوکه وجود فضاهای خالی بسیاری در درون آن می باشد. به همین دلیل وزن پوکه  بسیار پایین می باشد.

در کنار این وزن بسیار پایین مقاومت و استحکام آن بسیار بالا می باشد. این وزن کم در کنار مقاومت بسیار بالا ویژگی های بسیاری را برای آن به وجود خواهد آورد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. پوکه معدنی به دلیل وجود حفرات زیادی که در خود وجود دارد باعث استهلاک صوت می شود. که بسیار کاربرد عایق صوت بودن را برای آن به وجود می آورد.

از دیگر ویژگی پوکه  این می باشد که بعد از قرار گرفتن در زیر فشارهای ثابت و متناوب، ظاهر آن و در نتیجه فضاهای خالی درون هیچ تغییری نمی کند. این نشانگر این نکته می باشد که  پوکه  تراکم ناپذیر می باشد. پوکه جذب آب بسیار کمی را دارد و همچنین طول عمر و دوام بسیار زیادی را از خود نشان می دهد.

دلیل خرید پوکه معدنی

دلیل خرید پوکه معدنی

کاربرد های پوکه معدنی

کاربرد اصلی پوکه معدنی در صنعت ساخت و ساز می باشد. اما کاربردهای دیگری نیز دارد که در ادامه به آن ها نیز خواهیم پرداخت. کاربرد پوکه در ساختمان سازی بسیار می باشد. در ابتدا می توان به کف سازی و شیب بندی ساختمان ها اشاره کرد.

به دلیل وزن کم و مقاومت بالای پوکه در شیب بندی هم باعث مقاومت ساختمان می شود و هم وزن ساختمان را کم می کند و همچنین یک عایق صوت و حرارت بسیار خوب نیز می باشد. از پوکه  برای ساخت مصالح ساختمانی نیز استفاده می شود. این کار باعث می شود که هم وزن مصالح بسیار پایین بیاید و هم اینکه مقاومت آن ها بسیار افزایش یابد. این مسئله در ساخت بتن ها و بلوک ها بتنی قابل مشاهده می باشد.

کاربرد های پوکه معدنی

کاربرد های پوکه معدنی

کاربرد پوکه در ساخت و ساز

از دیگر خواص ساخت و سازی پوکه  می توان به استفاده از آن ها در ساخت تونل ها و سد ها استفاده کرد. پوکه معدنی در کشاورزی نیز کاربردهای بسیاری را دارد. با استفاده از خاصیت وجود حفرات در پوکه باعث می شود که آب و هوا را در خود به خوبی حفظ کند که آب و هوا را در خاک به اندازه کافی به ریشه گیاهان می رساند.

از پوکه برای تصفیه آب و گنداب ها به خاطر حفرات و خاصیت جذبی که دارد استفاده می شود. از پوکه  در آکواریم ها نیز استفاده می شود. در کنار جنبه ی زیبایی که به آکواریم اضافه می کند. باعث می شود که گیاهان عمل فتوسنتز را بهتر انجام دهند.

انواع پوکه های معدنی

همانطور که در مقالات گذشته به آن اشاره نموده ایم پوکه های معدنی انواع بسیار مختلفی دارند که این دسته بندی ها به خاطر سایز و اندازه های مختلف آن ها می باشد. این اندازه های مختلف از پوکه های معدنی باعث می شود که کاربرد های متفاوتی داشته باشند. در ادامه فقط نام انواع پوکه  را می بریم و برای اطلاعات بیشتر به مقالات ما مراجعه فرمایید.

انواع پوکه های معدنی

انواع پوکه های معدنی

نتیجه گیری

با توجه به اطلاعاتی که اکنون درباره پوکه به دست آورده اید می توانید اقدام به خرید پوکه مورد نظر خود دست پیدا کنید، برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت انواع پوکه های معدنی به وب سایت ما مراجعه نمایید و یا با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

  1. ویژگی اصلی پوکه معدنی چیست؟
    وزن بسیار سبک آن و عایق آن در برابر سرما گرما و سر صدا
  2. بهترین پوکه ها در کجا هستند؟
    این محصول در شهر قروه بسیار فروان یاف می شود.
  3. برای گل و گیاه گلدان از کدام پوکه استفاده کنیم؟
    پوکه ماسه ای و پوکه عدسی زیرا آنها ریزدانه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *